Integritas

Kitap Tanıtım Yazısı :
Bu kitap; Devrim Dölen Gürbak’ın 1992 yılından itibaren oluşan bilgi birikiminin bir sonucu olarak, 2012 – 2022 yılları arasında geliştirdiği, 2014 yılından itibaren de Astroloji Akademisi müfredatında ders olarak verdiği ve 4 ayrı zamanda seminerlerine de konu ettiği Integritas tekniğinin detaylarını içermektedir. Integritas tekniği, astrolojik bir haritanın optimum olarak çalıştırılması konusunu içerir. Tekniğin anlaşılması için temel seviye astroloji bilgisi (gök cisimleri, burçlar, evler ve açılar) gereklidir. Temel seviye bilginiz yoksa, kitabı satın almanızı tavsiye etmeyiz.
Yazar Hakkında:
3 Mart 1977 Nişantaşı doğumludur. 1996’dan beri borsacı olmasına rağmen, 1992 yılından beri annesinin kitapları sayesinde tanıştığı astroloji konusunda çeşitli araştırmalar yürütmektedir. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yaptı. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe toplulukların moderatörlerindendi. 2011 yılında Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan, İstanbul ve Adana’da da şubeleri olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında astrolojimarket.com sitesini kurdu ve aynı yıl Astroloji Derneği’nin kurulmasına öncülük etti. 2016 yılında Türkiye’de ilk branş dergisi olarak Zodyak Astroloji Dergisi’ni çıkartmaya başladı. Astrolojik tablolar ve diorama yapmayı, kedileri, yatçılığı, ekoköyleri, bilimi, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

Şu anda Astroloji Akademisi’nde dersler vermekte, Zodyak Astroloji Dergisi’nde makaleler yazmakta, annesi Dürrüşehvar Salur ve eşi Tolga Mustafa Gürbak ile birlikte kitaplar yayınlamakta ve astrolojiakademisi.com sitesinde güncel bilgiler vermekte, Astroloji Akademisi İstanbul ve Astroloji Akademisi Adana’da da zaman zaman derslere katılmaktadır. Kadim Sümer yorumlarını kullanır ve kadim kaynaklar kadar, deneyime ve bilimsel metotlara önem vermektedir.

Satın almak için burayı tıklayın.


Eser Adı: 
Integritas
Eser Alt Başlığı :
Yazar adı : Devrim Dölen Gürbak
Çevirmen Adı :
Yayınevi : Zodyak Astroloji Yayıncılık
Orijinal adı :
Orijinal dil:
Dizi Adı:
Seri Adı :
Türü : Astroloji
Katkıda Bulunanlar:

Baskı Adedi :
Tavsiye edilen Satış Fiyat : 150 TL

KDV                   : 0%
Cilt Bilgisi:Karton Kapak
Kağıt Bilgisi: 2. Hamur
Basım TarihiŞubat 2023
Basım Bilgisi: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 202
Kitap Boyutları: 16,5x23x1,5 cm
Kitap Ağırlığı : 311 gr
ISBN No: 978-605-71754-3-4
Barkod No:
Çıkış tarihi : 6 Şubat 2023

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir